درباره ما

21 فروردین 1398 | 14:44
درباره ما

 

یک روش نوین برای رسیدن به تناسب اندام و زیبایی

 

 

شرکت ایده آفرینان تندرستی (همراه فیت ) به کمک آخرین روش های تناسب اندام، انگیزش، تفکر و زیبایی  روزدنیا به شما کمک می کند بهتر تمرین کنید، سلامت بمانید، فعال باشید و به زیبایی و تناسب اندام دلخواه خود برسید.

هدف تیم ما ارائه برنامه های تمرینی و ورزشی به منظور راهنمایی هرچه بهتر افراد در سطوح مختلف است. ما به عنوان همراه شما در برنامه ریزی تمرین و ورزش در هر زمان و هر جا آماده ارائه خدمات مرتبط با تناسب اندام و علوم ورزشی می باشیم.

تیم ما متشکل از متخصصین علوم ورزشی، تغذیه، تمرینات اصلاحی و مربیان برجسته می باشد. آنچه مهم است هدف شماست و ما برای رسیدن به این هدف کوتاه ترین و موثر ترین راه را به شما معرفی می کنیم و شما را در رسیدن به هدف نهایی همراهی خواهیم کرد.  

ما با استفاده از آخرین روش های برنامه نویسی تمرین و راهنمایی حداکثری فرد به منظور افزایش بازدهی و کاهش زمان رسیدن به هدف، یادگیری و اجرای هر بخش از خدمات خود را با کمک روش های و ایده های خود آسان کرده ایم.

به کمک علوم مختلف ما تلاش کرده ایم که یک تعادل ظریف بین زیبایی و تناسب اندام ایجاد کرده و با پوشش تمام مراحل راه رسیدن هر فرد به هدف خود را با سلامت حداکثر ایجاد کنیم.

 تیم ما مراحلی را طراحی کرده است که با ایجاد انگیزش و تعیین مسیری روشن شما را به رویاهیتان می رساند تا در حفظ آن پویا و موثر عمل کنید. ما معتقد هستیم که شما با قدرت اراده خود می توانید به هدف های تناسب اندام خود برسید.  

تغییر سبک زندگی و غذایی در شما ارزشی های جدیدی را پرورش می دهد و علاوه بر زیبایی بدن ذهن شما را پویا می کند. کافی است که مسیر و مراحل طراحی شده را دنبال کرده و برنامه های خود را با انگیزه عملی کنید. 

ما هر روز کنار شما خواهیم بود و یک روز جدید و همراه با چالش های نو را با هم تجربه خواهیم کرد این یکی از اصول تغییر و تمرین ما خواهد بود و به شما کمک خواهد کرد که بدون احساس گذر زمان در انجام برنامه ها و استفاده حداکثر از زمان به هدف های خود در هر مرحله برسید. سیستم برنامه نویسی ما در هر بخش کاملا اختصاصی هر فرد می باشد و با داشتن مسیر رشد، شما را در رفع سریع نواقص کمک می کند. مهمتر از هر چیزی این است که شما می توانید خود را در هر گام بررسی کرده و با کسب انگیزه به ما بازخورد دهید.

هدف را شما تعیین می کنید آنچه مهم است این است که ما از این مسیر به همراه هم لذت خواهیم برد. 

گوشی یا رایانه خود را روشن کنید وارد فضای اختصاصی خود شوید همه چیز در دسترس شما خواهد بود. نیازی به ماندن درون ترافیک های شلوغ، صرف هزینه های حمل و نقل، اتلاف وقت، منتظر ماندن و ابهام در اندازه گیری ها نخواهید شد ما همه چیز را برای شما فراهم کرده ایم.  به آسانی و همیشه با برنامه های خود که دارای توضیحات علمی و موثر، آموزش های تصویری و فیلم های هر بخش می باشند از هر یک از خدمات ما لذت ببرید.